פאות של ג'ינג'ית בוטיק

כתבה שהתפרסמה במגזין של studio c

"המחמאה הכי גדולה שאוהבים לקבל בבוטיק ג'ינג'ית היא שאנשים פשוט לא מאמינים שמדובר בפאה ולא בשיער טבעי. הפאות הייחודיות שהם מציעים נראות טבעי לגמרי, ומבחר התספורות, התסרוקות, הצבעים

וסגנונות השיער, ביניהם קוצים ואפילו מראה עם שורשים טבעיים", מספרת ילנה, בעלת הבוטיק, על מה שהביא להקמת בוטיק ג'ינג'ית. "נשים רבות מחפשות פאות, חלקן בשל סיבות כמו דלילות בשיער או בעיות שונות, חלקן מתוך רצון לאמירה אופנתית, ויש גם מי שמגיעות בעקבות מחלה".

פאות שיער סינטטי
פאה בלונדינית שיער קצר

"שיער הוא פרמטר חשוב עבור נשים, ורבות מהן מרגישות חוסר ביטחון בלעדיו. הפתרון של הפאות, שכבר אומץ ברחבי העולם, הוא בדיוק מה שהן מחפשות".

בג'ינג'ית בוטיק פאות עובדים עם פאות מכל סוגי השער, אך ההתמחות היא בפאות משיער אלטרנטיבי. "אנחנו עובדים עם המותגים המובילים בעולם, ומייבאים אותם בעצמנו ישירות, ללא מתווכים", היא מסבירה, "הפאות הן היפו-אלרגניות, במראה טבעי, במגע רך ונעים ובמבחר סגנונות".

מאיזה חומר הפאות עשויות?

ילנה: "מדובר בשער אלטרנטיבי שפותח במקור ביפן, והוא המדמה בצורה הטובה ביותר שיער טבעי, ומאפשר מגוון רב של אפשרויות ותסרוקות. הפאות הן קלות מאד, לדוגמא פאה באורך בינוני שוקלות כ-60 גרם, פי כמה וכמה פחות מפאה משיער טבעי של אדם". 

"אנשים רבים מתלוננים על אלרגיה לשיער טבעי, ויש רבים שלא מוכנים לשים על עצמם שיער של מישהו אחר מסיבות רבות. הם בעיקר לא היו רוצים להיות במגע עם שיער של מישהו שלא ברור מיהו ומדוע הוריד את השיער. האמת היא שלא בכל דבר כולם רוצים שיהיה טבעי".

ואיך זה מרגיש?

"רך ונעים למגע, ואי אפשר אפילו לדעת שמדובר בפאה. התחושה היא שמדובר בשיער רגיל".

יש אומרים שחם מאוד ללכת עם פאה וזה לא מתאים לאקלים ישראלי. זה נכון?

"יש פאות שבאמת מאוד חם איתן, אבל לא עם הפאות שנמכרות אצלנו בחנות. אנחנו עובדות עם פאות ששערן תפור על רשת אוורירית, שמאפשרת תנועה של אוויר, והשער עצמו מאוד קל. רוב הלקוחות אומרות לנו שהן פשוט לא מרגישות אותה על הראש".

מה לגבי תחזוקה?

"כשמרגישים צורך פשוט שוטפים במים ושמפו, שמים על וו לייבוש, והפאה מקבלת בחזרה את הצורה המקורית שלה".

וכמה זה עולה?

"המחירים מתחילים מ-500 ₪, אך מרבית המחירים נעים סביב סדר גודל של 950-1800 ₪, ותמיד יש מבצעים מיוחדים אצלנו". "אנחנו חנות בוטיק שבפילוסופיה שלה מאמינה שפאה היא אביזר אופנה כמו כל אביזר אופנתי אחר", מסכמת ילנה. "כחלק מתפיסה זו בחרנו להתמחות בפאות הייחודיות שאנו מביאים כולל הידע המקצועי להתאים לכל אישה את הפאה שתגרום לה להרגיש הכי טוב עם עצמה".

לקביעת יעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם​

אודות המחבר