דעות קדומות על פאות

פאות - האם גם לך יש דעות קדומות?

דעה קדומה מס' 1 – 
מיד רואים שזאת פאה

פאה מותאמת היטב לפנים של אישה נראת כמו שער טבעי. טכנולוגיות של יצור הפאות התקדמו מאוד בשנים אחרונות. ישנן פאות עם שביל טבעי, בלי פוני. פאות מגיעות עם שלל צבעים, שורשים כהים למראה טבעי ועוד.

דעה קדומה מס' 2 –
רק דתיות הולכות עם פאות

זאת סטיגמה שקיימת רק בארץ. 
נשים בכל העולם משתמשות בפאות מטעמי נוחות ויופי, שחקניות ונשות ציבור משתמשות בפאות לשינוי תדמית – ולא רק שהטאבו מסביב לפאה הולך ומתאדה, הטרנד של חבישת פאה או תוספת שער הולך ומתחזק. 
פאה או תוספת שער היום – הם רק אביזרי אופנה מדהימים! 
הרי אנחנו מחליפות איפור כל יום, אז למה לא שער?

דעה קדומה מס' 3 – 
חם ללכת עם פאה
פאות עם שער עד הכתפיים, שמיוצרות בעזרת טכנולוגיות מתקדמות, שוקלת פחות מ-100 גרם. הן נושמות והיפואלרגניות, עם פאות אילו לא יותר חם מאשר עם ערימת שער משלך, הן בקושי מורגשות על הראש!

דעה קדומה מס' 4 – 
– פאות מאוד יקרות
ושוב, עם התקדמות הטכנולוגיות לייצור הפאות, מחירים לפאות ירדו משמעותית. ואם להתחשב בזמן שאת חוסכת , כשאת לובשת פאה – אפשר להגיד שאת אפילו נשארת עם רווח!

פאות למטרה רפואטית בחיפה, רחובות ובתל-אביב
פאה רפואית

דעה קדומה מס' 5 – 

– קשה לסדר פאה
גם זהו מיתוס! פאות משער אלטרנטיבי איכותי שומרות על צורתן אחרי חפיפה ואין צורך לסדר אותן. להפך, כל מה שאת צריכה זה לגעת בפאה שלך כמה שפחות, וכך היא תשמר יפה ותשרת אותך לאורך זמן אני יכולה לכתוב עוד ועוד, אבל אני חושבת שאין צורך. פאה היא כיסוי ראש מושלם לנשים עם שער דליל. ואם אני אחזור למה שהתחלתי ממנו…

 

מעוניינת להגיע ליעוץ ללא התחייבות? השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

אודות המחבר