שיער דליל

התמודדות עם מציאות של שיער דליל

נהוג לחשוב שבעיית שיער דליל נפוצה בעיקר אצל גברים, אך מחקר חדש שנערך בארה"ב מגלה כי 40% מאלו הסובלים מדלילות שיער הן נשים. רובן מתמודדות עם הבעיה בהגיען לגיל 50, אך יש נשים אצלן הבעיה מתחילה בגיל מוקדם יותר. 

הסיבות לכך רבות, כשהעיקריות והנפוצות שבהן הן מצבי לחץ, תזונה לא נכונה, טיפולי כימותרפיה ושימוש יתר בתכשירים כגון צבע לשיער או תרסיס לעיצוב השיער. 

הפתרון הנכון במצבי נשירת שער הוא כמובן טיפול רפואי, גילוי שורש הבעיה והתאמת דרך טיפול נכונה ומומלצת. 

יחד עם זאת, רוב שיטות הטיפול הקיימות היום דורשות סבלנות וזמן רב, וגם אז לא תמיד מובטחת תוצאה חיובית ועצירת הנשירה. נשירת השיער עלולה להשפיע לרעה על בטחונה העצמי של האישה, שהרי כל אישה רוצה להיות יפה ומושכת כאן ועכשיו.

פתרון עבור שיער דליל

 אז מה ניתן לעשות על מנת שהסביבה לא תשים לב לבעיה שעימה את מתמודדת? כיצד להיפטר מחוסר הביטחון ולהחזיר את תחושת הנינוחות והעצמאות? 

במקרה הזה הפתרון הבטוח יותר, ולעיתים הפתרון הבלעדי לבעיה הוא שימוש בפאה.

הודות למגוון רחב ושימוש בטכנולוגיות חדשות, הפאות של ימינו מסוגלות לספק את שביעות רצונה של כל אישה, ואפילו הדקדקנית והמחמירה ביותר. 

כיום לא מדובר באביזר שכל תפקידו הוא להסתיר את חסרונות שיערך הטבעי, אלא אביזר אופנה אשר מביא למהפכה של ממש במראה החיצוני ובאיכות החיים. 

איזו אישה לא חולמת לנסות תספורת חדשה, לשנות את צבע או אורך השיער? 

מהיום כל זה בידייך. הבעיה שלך מקבלת בן רגע פרספקטיבה חדשה, ואת רק צריכה לשנות את הגישה. חשבי על זה – יש לך הזדמנות בלתי צפויה לשנות את תדמיתך, להתנסות במראה חדש, לגלות את ה"אני" האחר שבך. 

כמובן שבבחירה כזו חשוב להתייעץ עם איש מקצוע, שכן בתהליך התאמת הפאה יש להתחשב לא רק בחומרים ממנה היא עשויה ובאיכות שלה, אלא גם בהתאמה שלה למראה החיצוני שלך ולסגנונך האישי.

בזכות שיטות מתקדמות וחומרי גלם חדשים, הפאות של ימינו שוקלות לא יותר מ-100 גרם; הן היפואלרגניות, "נושמות" וכמעט לא מרגישים אותן על הראש. פאה טובה הופכת במהרה לבת לוויה נאמנה.

מה שחשוב לא פחות הוא שלרוב לא ניתן להבחין בין פאה לבין שיער רגיל. היא לא מושכת אליה מבטים מגחכים, אלא להיפך, היא מותאמת לאישה שחובשת אותה בצורה אידיאלית והופכת אותה למטופחת ויפה יותר.

הודות למגוון רחב של גווני שיער ותספורות ניתן לבחור את המוצר הקרוב ביותר לתסרוקת הטבעית שלך. כך לדוגמה פאות עם שורשים כהים גם נראות טבעיות יותר וגם מעניקות תחושה כאילו רק עכשיו יצאת ממספרה. 

יצרני הפאות, הן האירופאים והן האמריקאים, חושבים על כל פרט קטן בתהליך הייצור של הפאה, וכל זאת, על מנת להעניק לנשים נוחות מרבית ובטחון עצמי בתקופה כה רגישה בחייהן וכדי לעזור להן

פאות בחיפה

להתמודד עם בעיית השיער הדליל, בין אם מדובר בתופעה זמנית ובין אם מדובר בתופעה קבועה. 

המומחים של חנויות הבוטיק "ג'ינג'ית" יעניקו לך ייעוץ אישי ויעזרו לך לבחור את הפאה המתאימה לפנייך במדויק יחד עם אביזרים תואמים. כמו כן המומחים שלנו יספרו על כללי השימוש וטיפוח הפאה. 

אם יש ברשותך ביטוח מקופת החולים תוכלי לקבל החזר על המוצרים, במידה והם נרכשו בתקופת המחלה (על פי תנאי הביטוח של הקופה אליה את משויכת). פתרון בעיית המראה שלך – זהו צעד חשוב בדרך להחלמה ולחיזוק הביטחון בעתיד!

רשת חנויות הבוטיק "ג'ינג'ית" מציעה מגוון רחב של פאות, תוספות שיער, כובעים ואביזרי שיער שונים, מהיצרנים המובילים באירופה וארה"ב.

רוצה להסתיר שיער דליל ולהפסיק לסבול? השאירי פרטים ונחזור אליך בהקדם

אודות המחבר