תודה רבה על הייעוץ וההמלצות לטיפול בפאה. קראתי את כל מה ששלחת לי. אני כבר משתמשת בפאה ומאוד מרוצה ממנה ומהשירות שקיבלתי בחנות שלך ברחובות ממוריה. קיבלתי ממנה גם טיפים מאוד חשובים. תודה רבה.
פאות בחיפה ורמת-גן
בטי ר.
קבעתי פגישה, זה באמת עוזר לתת תשומת-לב לכל הלקוחות. מוכרת מוריה ממש מקסימה. מומחית, סבלנית ונעימה בקשר. בחרה בשבילי פאה מתאימה בצבע ומידה. הפאה נראית טבעית, נוחה מאוד. מוריה נתנה לי הרבה עצות והמלצות על טיפול נכון, אני מאוד מרוצה. תודה רבה!
פאות בחיפה ורמת-גן
רותי ק.
תודה על השירות שקיבלתי בחנות שלכם ברחובות. המוכרת הייתה מאוד מקצועית ונחמדה. השתמשתי רק פעם אחת, קיבלתי מחמאות ואף אחד לא הבין שזו פאה. לא הצטלמתי. תודה רבה
פאות בחיפה ורמת-גן
סופי ס.
אני ממש מרוצה! רכשתי כבר פאה שלישית בגלל שיש לי שיער דליל. שירות מעולה, פאות מהממות, משתמשת בהן באופן קבוע. נעים לבקר את הבוטיק, ממליצה לכולם.
פאות בחיפה ורמת-גן
מרינה פ.
בחנות הזאת יש רק תוצרת איכות גבוהה מאוד. בדקתי את זה אישית. שלוש חברות שלי קנו פה פאות אחרי ועוד כמה ביקשו ממני מספר טלפון וכתובת שלכם.
פאות בחיפה ורמת-גן
יעל ט.
תודה רבה, המוכרת ממש הייתה נחמדה וסבלנית. והפאה מאוד יפה, ממש מחמיאה לי. אני מאוד שמחה שמצאתי אותכם! תצליחו!
פאות בחיפה ורמת-גן
ליאורה ש.
תודה רבה על סבלנות של שעה שהשקעתם בי. קניתי 2 פאות ובאותו ערב יצאתי איתה לבילוי. קיבלתי הרבה קומפלימנטים! אפילו בעלי אמר שזה מהמםםםם
פאות בחיפה ורמת-גן
יוליה ר.
ילנה שלום יש לך עובדת שהיא נכס. שמחה הייתה מקסימה אדיבה רגישה פשוט מדהימה. השירות היה יוצא מן הכלל. תודה על הכל.
פאות בחיפה ורמת-גן
אינגה אמרג'י
בוקר טוב לך. רציתי להודות לך על השרות המושלם שנתת לי. הפאה מדהימה וגם התוספות. תודה שוב ושבוע טוב
פאות בחיפה ורמת-גן
מרים '.
מאז שקניתי אצלכם את הפאה - פשוט חזר אלי הטעם של החיים. אני נראית ממש מטופחת ומרגישה צעירה יותר. תודה רבה לכם על השירות ועל מקצועיות ועל היחס.
פאות בחיפה ורמת-גן
רחל
חיפה
אני לקוחה עם ניסיון. קניתי 4 פאות בסניף של רחובות. חברה שלי גם רכשה 2 פאות. איכות של פאות-מעולה. פאה מאוד נוחה לשימוש. אין צורך בטיפול מיוחד - מאוד קל לשטוף אותם, תוך 30 דקות הפאה יבשה ומוכנה לשימוש. המוכרת מוריה מהממת. מאוד מקצועית עם הרבה סבלנות. אני מרוצה - זה לא מילה! אני מאושרת. בקרוב רוצה לקנות עוד פאה.
פאות בחיפה ורמת-גן
ז'אנה ג.
אשדוד
רוצה גם? מלאי פרטים ונחזור אלייך בהקדם