תודה רבה על הייעוץ וההמלצות לטיפול בפיאה . קראתי את כל מה ששלחת לי. אני כבר משתמשת בפיאה ומאוד מרוצה ממנה. ומאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי בחנות שלך ברחובות ממוריה. קיבלתי ממנה גם טיפים מאוד חשובים. תודה רבה.
פאות
בטי ר.
קבעתי פגישה, זה באמת עוזר לתת תשומת-לב לכל הלקוחות. מוחרת מוריה ממש מקסימה. מומחית, סבלנית ונעימה בקשר. בחרה בשלי פאה מתאימה בצבע ומידה. פאה נראת טבעי, נוחה מאוד. מוריה נתנה לי הרבה עצות והמלצות על טיפול נחון, אני מאוד מרוצה. תודה רבה!
פאות
רותי ק.
תודה על השירות שקיבלתי בחנות שלכם ברחובות . המוכרת הייתה מאוד מקצועית ונחמדה.. השתמשתי רק פעם אחד , קיבלתי מחמאות אבל אף אחד לא הבין שזה פאה. לא הצטלמתי . תודה רבה
פאות
סופי ס.
אני ממש מרוצה! רכשתי כבר פאה שלישית בגלל שיש לי שיער דליל. שרות מאולה, פאות מהממות, משתמשת בהן באופן קבוע. נעים לבקר את הבוטיק, ממליצה לכולם.
פאות
מרינה פ.
בחנות הזה יש רק תוצרת איכות גבוהה מאוד. בדקתי את זה אישית. שלוש חברות שלי קנו פה פאות אחרי ועוד כמה ביקשו ממני מספר טלפון וכתובת שלכם.
פאות
יעל ט.
תודה רבה, המוכרת ממש הייתה נחמדה וסבלנית. והפאה מאוד יפה, ממש מחמיאה לי. אני מאוד שמחה שמצאתי אותכם!
תצליחו!
פאות
ליאורה ש.
תודה רבה על סבלנות של שעה שהשקעתם בי. קניתי 2 פאות ובאותו ערב יצאתי איתה ל בילוי. קיבלתי הרבה קומפלימנטים! אפילו בעלי אמר שזה מהמםםםם
פאות
יוליה ר.
ילנה שלום יש לך עובדת שהיא נכס. שמחה הייתה מקסימה אדיבה רגישה פשוט מדהימה. השירות היא יוצא מן הכלל. תודה על הכל.
פאות
אינגה אמרג'י
בוקר טוב לך. רציתי להודות לך על השרות המושלם שנתת לי. הפאה מדהימה וגם התוספות. תודה שוב ושבוע טוב
פאות
מרים '.
מאז שקניתי אצלכם את הפאה - פשוט חזר אלי הטעם של החיים. אני מראת ממש מטופחת ומרגישה צעירה יותר. תודה רבה לכם על השירות ועל מקצועיות ועל היחס.
פאות
רחל
חיפה
אני לקוחה עם ניסיון. קניתי 4 פאות בסניף של רחובות. חברה שלי גם רכשה 2 פאות. איכות של פאות-מעולה. פאה מאוד נוחה בשימוש. אין צורך בטיפול מיוחד - מאוד קל לשטוף אותם-תוך 30 דקות-פאה יבשה ומוכנה לשימוש. מוכרת מוריה-מהממת.מאוד מיקצועית עם הרבה סבלנות. אני מרוצה-זה לא מילה! אני מאושרת. בקרוב רוצה ליקנות עוד פאה.
פאות
ז'אנה ג.
אשדוד
רוצה גם? מלאי פרטים ונחזור אלייך בהקדם